"Super Supervaroņi"

DATUMS: 3.06.2019.-7.06.2019.; 

DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00; 

VIETA: Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158, Rīgā; 

VECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; 

DALĪBAS MAKSA: 95 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, aktivitātes un materiālu izmaksas).

Nometnes apraksts

Durvis ir kas vairāk nekā mums šķiet, tās atdala "KAS TU ESI" un "KAS TU VARI BŪT"! Durvīm cauri nav jāiziet, TU  vari izskriet!

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - RĪTA SAPULCE (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley, atklājot savas SUPERSPĒJAS. Mēs ticam, ka ikvienam piemīt SUPERSPĒJAS, vajag tikai prast tās atrast un pielietot.  Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā plānoti katru dienu KENDAMAS TURNĪRI. Pārsteigums nometniekiem - ĪPAŠS VIESIS (saistīts ar KENDAMAS pasauli).  Dažādas nometnes aktivitātes liks domāt "ārpus kastes".   Nometnes dienas noslēgumā VAKARA SAPULCE (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). Nometnes noslēgums "SUPERVAROŅU BALLĪTE" - dreskods, interesantas spēles, izklaides, dejas, Supervaroņu  superspēju pārbaude, piepūšamās atrakcijas.wink

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē! 

Par SUPERĪGU vasaras iesākumu! Katram tādu "LIdomas" vasaras nometni kā man!heart


Atlikušas vietas nometnē: 7Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

"Super Supervaroņi" ( 2019-06-03 - 2019-06-06 )

Kopā: 95.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde