Prāta spēļu turnīrs ar pūķiem

enlightenedDATUMS: 22.07.2019.-26.07.2019.; enlightenedDARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;  enlightenedVIETA: Rīgas centrā, Pamatskolā "Rīdze", Kr. Valdemāra ielā 2,enlightenedVECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; enlightenedDALĪBAS MAKSA: 109 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, aktivitātes un materiālu izmaksas).

NOMETNES APRAKSTS

Nometne, kurā nometnieki izgatavos sev galda spēles, katru dienu atrisinās, kādu prāta mežģi. Piedalīsies īstā komandu spēlē "Cietie rieksti". Nometnes noslēguma dienā dosies uz KVEST - IZLAUŠANĀS ISTABU. BRĪVIE BRĪŽI AR KENDAMU.

Centies dot prātam pēc iespējas vairāk barības! /Tolstojs/

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce ar PRĀTA MEŽĢIEM (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwink, svaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley, kur katrs nometnieks izgatavos sev  galda spēles. heart Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangel, lasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Brīvajos brīžos nometnieki varēs spēlēt KENDAMAS. Nometnes noslēgumā būs komandu spēle "CIETIE RIEKTI". Nometnes laikā nometnieki dosies uz KVEST - IZLAUŠANĀS ISTABU  Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). 

mailUzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē! 

Par vasaras brīvlaiku, kurā PRĀTS var paveikt LIELAS lietas! Katram tādu "LIdomas" vasaras nometni kā man!heart


Atlikušas vietas nometnē: 6Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

Prāta spēļu turnīrs ar pūķiem ( 2019-07-22 - 2019-07-26 )

Kopā: 109.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde