"Indiāņu ciltis pilsētā"

DATUMS: 15.06.2020.-19.06.2020.; 

DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00; 

VIETA: Rīgas centrā; 

VECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; 

DALĪBAS MAKSA: 109 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas un materiālu izmaksas).

Nometnes apraksts

Nometne, kurā sastapsies vairākas Indiāņu ciltis, lai izgatavotu sev īstas un krāšņas galvas rotas, mācītos šaut ar loku un piedalītos "Loku šaušanas sacensībās". Iemācītos dažādus ritmus un hennas mākslu, kā arī fiziski sevi pārbaudītu Cilšu ūdens spēlēs un stafetēs.

Mēs saviem bērniem atstājam mantojumā tikai divas lietas – saknes un spārnus.

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley, izgatavojot sev Indiāņu galvas rotu, apgūs hennas gleznošanas mākslu, piedalīsies fotosesijā. Plānotas ir arī fiziskas un sportiskas nodarbības - cilšu sacensības loku šaušanā, ūdens spēlēs un stafetēs, burbuļu pūšanā, slepenā rokraksta apgūšanā. Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā pie nometniekiem viesosies ciemiņš no Āfrikas, kurš iemācīs dažādus deju soļus un ritmizēšanu. Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). Nometnes noslēguma dienu pavadīsim jautrā un interesantā Indiāņu ballītē, kura būs līdz pusnaktij!

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē! Nometnes aktivitātēs bērni tiek diferencēti pēc vecumgrupām.

Par atgriešanos laikā, lai atklātu sevī drosmi, radošumu un spēku! Katram tādu "LIdomas" vasaras nometni kā man!heart


Atlikušas vietas nometnē: 24Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

"Indiāņu ciltis pilsētā" ( 2020-06-15 - 2020-06-19 )

Kopā: 109.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde