"Kosmosā ar citplanētieti OH"

DATUMS: 1.07.2019.-12.07.2019.; DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00; VIETA: Kurzemes prospekts 158, Rīgas Imantas vidusskolā;VECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; DALĪBAS MAKSA: 219 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas un materiālu izmaksas).

Nometnes apraksts

Nometne, kura  ievedīs bērnus VISUMA pasaulē. 

Katram cilvēkam zvaigznes ir citādas. Ceļiniekiem tās norāda ceļu. Citiem tās ir tikai mazas uguntiņas. Zinātniekiem tās ir problēmas. Tev turpretim būs zvaigznes, kādu nav nevienam… (A. de Sent - Ekziperī)

 

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley, iepazīstot visumu, nometnieki FILCĒJOT, veidos Saules sistēmas maketu. Lieliski noderēs kā dekors savā istabā virs gultas, un nostiprinās zināšanas par Saules sistēmu. Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā visas jauniegūtās zināšanas nometnieki noglabās savā grāmatā "ES kosmosā ar citplanētieti OH". Dosimies ekskursijā uz Ventspili, lai viesotos Latvijas mūsdienīgākajā un modernākajā digitālajā planetārijā, ekskursijas laikā viesosimies arī Irbenes radioteleskopā. Dosimies ekskursijā uz Latvijas Universitātes observatoriju, lai uzzinātu un iepazītu kosmosu vēl tuvāk.  Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). Nometnes noslēgums kā"Kosmosa ballīte" - dreskods, interesantas spēles, izklaides, dejas...

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē! 

Par KOSMISKU vasaras LIDOJUMU! Katram tādu "LIdomas" vasaras nometni kā man!heartPieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

"Kosmosā ar citplanētieti OH" ( 2019-07-01 - 2019-07-12 )

Kopā: 219.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde