• 8.06.2018. - 14.06.2018. DIENNAKTS NOMETNE " Troļļu valstībā"

  2018-04-13


  BRĪVAS VIETAS: 19
  DATUMS: 8.06.2018. (pusdienlaikā izbraukšana uz Gārsenes pili) - 14.06.2018. (pēcpusdienā atgriešanās Rīgā);
  VIETA: "Labieši", Gārsenes pagasts, Aknīstes novads;
  VECUMS: 7 - 11 gadi;
  DALĪBAS MAKSA: 249 Eur ( ir iekļauta četrreizēja ēdināšana, gultas veļa, dvieļi, autobuss turp/atpakaļ). 
  Nometnes rezervācijas maksa 50 eur.
  UZMANĪBU! Pirms nometnes tiks organizēta vecāku sapulce.

  NOMETNES APRAKSTS

  Nometne sāksies ar satikšanos Rīgā, lai kopīgi dotos ceļojumā uz noslēpumaino Troļļu valstību. Kad būsim nonākušu Troļļu pils muižā varēsim iepazīties, lai pēc tam varētu iekārtoties pils apartamentos. Pirms došanās pie miera, naksnīgās sarunas pie ugunskura! 
  Katrs nometnes rīts sāksies ar rīta rosmi - iesildīšanos, skrējienu un vingrošanu. Nometnes dalībnieki nostiprinās pašapkalpošanās iemaņas, rūpējoties par savu higiēnu. Dienas vidū būs "Troļļu atpūtas laiks", kad lasīsim grāmatas koka ēnā vai ieritinājušies zem segas savā gultā. Katru dienu apgūsim deju soļus Troļļu dejai. Vakarpusē nometnes dalībniekiem būs brīvais laiks, lai varētu palēkāt pa batutu vai arī uzspēlēt iemīļotākās spēles. Dienas noslēgums ar naksnīgām sarunām pie ugunskura.
  Otrajā nometnes diena ir iepazīsim troļļu valstības apkārtni - Gārsenes muižu, mini antikvariātu, baznīcu. Nometnes dalībnieki sadalīsies komandās, kurās kopīgi veiks dažādus uzdevumus visas nedēļas garumā. 
  Trešā nometnes diena ir Troļļu sporta diena, kurā būs daudz un dažādas sportiskas aktivitātes: futbola turnīrs, dvieļu troļļbols un citas aktivitātes.
  Ceturtā nometnes diena "Trollīgs un vēl trollīgāks" - intelektuālā diena. Dalībnieki piedalīsies konkursā "Trollīgs un vēl trollīgāks", lai veidotu un risinātu dažādus intelektuālus uzdevumus, kur būs nepieciešams arī radošums. Klīstot paruna, ka Troļļu valstībā vienmēr ir karsti, kas nozīmē, ka nometnes dalībnieki piedalīsies jautrā šļūcienā pa kalnu. 
  Piektā nometnes diena ir radošā diena, kad nometnes dalībnieki apgūs troļļu mākslu, gleznos ar smiltīm, kā arī piedalīsies jautrā komandu ūdens cīņā. Mēs jau iepriekš pačukstējām, ka pie troļļiem būs KARSTI! 
  Sestajā nometnes dienā būs trollīga modes un frizūru skate. Nometnes dalībnieki izgatavos sev trollīgu tērpu un tiks pie trollīgas matu frizūras. Vakara noslēgumā "Troļļu diskotēka". 
  Septītajā dienā nometnes dalībnieki demonstrēs apgūtos deju soļus un dosies pārgājienā uz Gārsenes dabas taku.

  Tas tiešām būs īsts vasaras piedzīvojums, kurš atmiņas sildīs vēl 1. septembrī. Tas būs varen forši! PIESAKIES!
  "LIdomas" par piedzīvojumiem bagātu vasaru!
  Uz tikšanos!

  4.06. - 8.06. Rīgas nometne "Eksperimenti Olafa laboratorijā"

  2018-04-20


  BRĪVAS VIETAS: 13


  DATUMS: 4.06.2018. - 8.06.2018.
  VIETA: Rīgas centrs, O. Kalpaka bulvāris 8 (RĪGAS VALDA ZĀLĪŠA PAMATSKOLAS telpās);
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;
  DALĪBAS MAKSA: 79 Eur (ir iekļauta ēdināšana, pārsteigumi nometnes dalībniekiem). 

  NOMETNES APRAKSTS.
  Nometne, kurā rīti iesāksies ar galda spēlēm vai aktivitātēm skolas iekšpagalmā.  Pirmā nometnes diena ir IEPAZĪŠANĀS diena, jo Olafam dikti patīk draudzēties, apskauties, tāpēc viņš vēlas, lai visi nometnes dalībnieki sadraudzētos un iegūtu JAUNUS draugus. :) Olafs ierosina uzspēlēt iepazīšanās spēli - "Olafa meistarklase - portrets", kā arī stafetes, komandas un prāta spēles ārpus telpām - "Olafa piedzīvojums okeānā, "Olafa prāta mežģis", "Olafs met kauliņus".
  Nākamās nometnes dienas Olafs ir izplānojis piepildītas ar dažādiem eksperimentiem, lai dalībnieki komandās apgūtu kādu no daudzajiem eksperimentiem un iemācītos plānot, sagatavot un prezentēt! :) Lai visu šo procesu padarītu jautrāku un aktīvāku Olafs dalībniekiem ir sagatavojis dažādas spēles un stafetes, piemēram, "Nosargā Olafa māju", "Vietu maiņa", "Sasaldētie", "Aiznes un atnes" u.c..
  Katras dienas noslēgumā vakara aplis ar dažādām interesantām aktivitātēm, lai gremdētos atmiņās par dienas interesantākajiem un spilgtākajiem notikumiem! 
  Nometnes noslēguma dienā "OLAFA EKSPERIMENTU ŠOVS", kurā piedalīsies dalībnieku komandas ar saviem eksperimentiem, lai tos prezentētu citiem dalībniekiem un goda viesim - OLAFAM. Pie dalībniekiem ciemosies  no laboratorium.lv, lai radītu interesi par zinātni un dabas likumiem. Būs interesanti! :)
  Noslēgumā Olafs dalībniekiem būs sagatavojis saldu pārsteigumu un sertifikātus par piedalīšanos, kā arī pārsteiguma balvu. 
   
  PIESAKI savu bērnu! OLAFS un "LIdomas" par aktīvu, aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu VASARU!
  UZ TIKŠANOS!  4.06. - 8.06. Mārupes nometne "SUPER Supervaroņi"

  2018-04-04

  ŠOBRĪD NOMETNEI PIETEIKTIES NEVAR!
  Datums: 4.jūnija - 8.jūnijam;
  Vieta: Mārupes novads, Tīraine, Viskalnu iela 7 (Mārupes pamatskolas telpās);
  Darbalaiks: 8:30 - 17:00;
  Vecums: 7 - 10 gadi;
  Dalības maksa: 79 Eur (cenā ir iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas).

  NOMETNES APRAKSTS.
  Nometnes diena sākas ar galda spēlēm un "Supervaroņu masku darbnīcu". Katrs nometnes dalībnieks tiek uzņemts Supervaroņu pulkā, lai atklātu savas un citu Supervaroņu spējas. Lai aktīvajai dienai pietiktu spēki ikvienam dalībniekam, ir kārtīgi jāizvingrojas, tāpēc esam sagatavojuši "Supervaroņu UNO fitnesu". Vingros ikviens, jo tas būs jautri!
   Katrai nometnes dienai ir sagatavotas dažādas fiziski aktīvas un radošas aktivitātes ārpus telpām: "Supermens", "Balonu pin pongs", "Ātrākā Supervaroņa laiva", "Supervaroņu virpulis", "Zirneklis un muša", "Supervaroņu RIPO", "Supervaroņu sajūtu taka", "Trāpi zirnekļtīkla mērķī", "Atbrīvo saldumus". Būs gan individuālas, komandu spēles!  
  Supervaroņi darbosies arī radoši, izgatavojot sev galda spēli "Superbingo". 
  Katram īstam Supervaronim ir savs īpašais aizsargapmetnis, kuru katrs pats sev izgatavos. Vareni, vai ne? 
  Protams, neesam aizmirsuši, ka visi Supervaroņi mācās skolā, tieši tāpēc neaizmirsīsim par intelektuālajām spējām, katru dienu vienu stundu veltīsim savai iemīļotās grāmatas lasīšanai.  Supervaroņu vecāki un skolotāji ĻOTI priecāsies par to!
  Nometnes laikā katrs Supervaronis atklās savas īpašās spējas un tās atzīmēs savā "Supervaroņa dienasgrāmatā". 
  Kā jau ikvienā jautrā piedzīvojumā, arī šajā nometnē dosimies uz ZINOO centru, lai vērotu Iluzionista priekšnesumu. Viesosimies Kara muzejā, lai pārliecinātos, ka katrā Supervaronī mīt īsts latviešu gars. 
  Nometnes noslēgumā ĪSTS Supervaroņu pārbaudījums "Supervaronis ir VARONIS". Te nu gan noderēs visas iemaņas un zināšanas, ko nedēļas laikā apguvām un atklājām. Kad viss ir izdarīts un piedzīvots, klāt nu apbalvošana, kurā pasniegsim Supervaronīgu sertifikātu.
     

  Ikvienam bērnam piemīt Supervaroņa spējas, palīdzi tās atklāt!!!
  PIESAKI SAVU BĒRNU!