• "Mazā Stjuarta ceļojums LATVIJAS simtgadē"

  2018-10-18


  BRĪVAS VIETAS: 2
  DATUMS: 22.10. - 26.10.2018.;
  VIETA: RĪGAS CENTRS, OSKARA KALPAKA BULVĀRIS 8, Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās;
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;
  ĒDINĀŠANA: pusdienas un launags;
  DALĪBAS MAKSA: 95 EUR (Cenā ir iekļauta ēdināšana, ekskursijas, materiāli). 5 EUR MĀSAS/BRĀĻA ATLAIDE!
  Nometni līdzfinansē: 

  Nometnes apraksts.

  Šī nometnes tematika un darbošanās  būs saistīta ar Latvijas simtgadi. Katru nometnes dienu dalībnieki dosies ekskursijās uz: 
  MOTORMUZEJU - būs iespēja aplūkot un uzzināt garo ceļu līdz auto izbūvei, kā arī apskatīt dažādus vēsturiskus auto, piemēram, kulta auto. Uzzināt par auto, moto un velo ražošanu Latvijā;
  LATVIJAS UNIVERSITĀTES TAURIŅU MĀJU - aplūkosim un uzzināsim par Dienvidamerikas, Āzijas, Āfrikas tauriņiem;
  DZELZCEĻA MUZEJU UN NACIONĀLO BIBLIOTĒKU - dosimies "Ceļojums laikā", lai izpētītu pastkartes, dokumentus un vilcienu vagonus, daļa no ekskursijas LNB, daļa Dzelzceļa muzejā;
  ILLUSION ROOMS RIGA - iepazīsim, aplūkosim dažādas ilūzijas. Nometnes dalībnieki paši veidos ilūzijas! Aizraujoši!;
  DINO ZOO PASAULI - aplūkosim un iepazīsim dažādus dzīvnieciņus,  iekārtosim trusim būri, redzēsim akvārijus ar dažādām zivīm, dzīvnieku frizētavu.


  Katra nometnes diena iesākas ar rīta apli, kur tiek izspēlētas dažādas ledus laušanas un iepazīšanās spēles, lai saliedētu nometnes dalībniekus.  Rīta aplis ir kā ievade dienas tematā. Dienas laikā ir ieplānotas vairākas nodarbes ārpus telpām. Jaunu spēļu un fizisku aktivitāšu apguve.
  Radošās nodarbības, kur tiks izveidota  "Latvijas simtgades sajūtu grāmata" un Mazā Stjuarta glezna. Katru dienu būs atvēlēts laiks savai grāmatai - būs iespēja atpūsties un izlasīt savu iemīļoto grāmatu. Diena nometnē tiek noslēgta ar Vakara apli, kā atgriezeniskā saikne piedzīvotajam. Nometnes noslēguma dienā saldā cukurvatesēšana un katrs dalībnieks saņem PATEICĪBU par piedalīšanos nometnē.

  PAR PIETEIKŠANOS NOMETNEI!
  1. Spied pogu "Pieteikties";
  2. Aizpildi visus anketas laukumus, norādot nepieciešamo informāciju (Piemēram, ja nav veselības problēmas, ierakstiet "Nav novērotas"). SVARĪGI! Visiem lauciņiem jābūt aizpildītiem, pretējā gadījumā reģistrācija nometnei var nenotikt!
  3. Gaidiet informatīvu e-pastu ar līgumu un informāciju par nometni (E-pastu saņemsiet 3 darbadienu laikā).

  Piesaki savu bērnu laicīgi! Vietu skaits IR ierobežots!

  "LIdomas" PAR PIEDZĪVOJUMIEM BAGĀTU RUDENS BRĪVLAIKU!
  Lai mums skaisti svētki, LATVIJA!


  20.08.- 24.08. Rīgas nometne "Ozijs Rīgas rotaļu laukumos"

  2018-08-24


  Datums: 20.08. - 24.08.;
  Vieta: Rīgas centrs, O. Kalpaka bulvāris 8 (Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās);
  Darbalaiks: 8:30 - 18:00;
  Vecums: 6 - 10 gadi;
  Dalības maksa: 95 Eur (cenā ir iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursija).


  NOMETNES APRAKSTS.
  Nometne, kurā suņuks Ozijs palīdzēs nometnes dalībniekiem izlauzties ārpus telpām, lai pavadītu VAIRĀK laika rotaļājoties ārpus telpām. Ozija plānā ir aizvest nometnes dalībniekus uz centra sporta kvartāla laukumu, Lucavsalas atpūtas parku, Mežaparka rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņu, Grīziņkalna parku.
  Ozijs vēlas nometnes dalībniekiem iemācīt dažādas spēles un rotaļas, lai mudinātu bērnus un jauniešus vairāk laika pavadīt ārpus telpām.

  Nometnes laikā ir paredzēta arī radošā nodarbe - dalībnieki izgatavos sev interesantu galda spēli, kuru varēs spēlēt kopā ar ģimeni, radiniekiem un draugiem...
  Nometnes laikā noteikti neaizmirsīsim par savu lasāmgrāmatu, jo arī tai tiks veltīts laiks. Nometnes noslēguma dienā dosimies uz PIK NIK parku! 

  PIESAKI savu bērnu!
  Ozijs un "LIdomas" par aktīvu, jautru un laimīgu vasaru!
  Uz tikšanos!

  13.08.- 17.08. Rīgas nometne "Mazā Stjuarta ceļojums Rīgā"

  2018-08-13

  PIETEIKŠANĀS IR BEIGUSIES!

  DATUMS: 13.08.2018. - 17.08.2018.;
  VIETA: RĪGAS CENTRS, O. KALPAKA BULVĀRIS 8 (Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās);
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00
  DALĪBAS MAKSA: 95 EUR (Cenā ir iekļauta divreizēja ēdināšana, materiāli un ekskursiju izmaksas.)


  NOMETNES APRAKSTS
  Nometne, kur katru dienu būs interesantas un izglītojošas ekskursijas uz:
  BRĪVDABAS MUZEJU - Apmeklēs divas Kurzemes zvejnieku sētas. Viņi gūs priekšstatu par dzīvi tajās pirms vairāk nekā simts gadiem – mūsdienu bērniem tik tālā pagātnē. Ciemošanās laikā viesi uzzinās gan par to, kā senāk cepa svētku maizi, kūla sviestu, gan to, kā bērni vasarās lopus ganīja un ko mācījās pagastskolā.
  BRĪVĪBAS PIEMINEKLI - uzzināsim par tā vēsturi, godasardzi, kā arī paviesosimies pieminekļa iekšpusē;
  PAULA STRADIŅA MEDICĪNAS MUZEJU - izmantotas interaktīvas metodes, kurā bērni tiek iepazīstināti ar ārsta profesiju, ļaujot iejusties ārsta lomā. Pastāstīs un parādīs (muzeja pamatekspozīcijā), kādi izskatījās ārsta kabineti citos gadsimtos. 
  Varbūt pat cilvēces vēsturē ir laiks, kad ārsta kabineti nepastāvēja?!
  DINO PASAULI - Radīt bērniem izpratni par dzīvnieku pasauli un sugu daudzveidību; Veicināt atbildības un pienākuma sajūtu veidošanos; Izglītot par dažādiem mājdzīvniekiem - to kopšanu, uzturēšanu un barošanu.
  LIDOSTU AIRBALTIC - būs iespēja iepazīties ar lidostas vēsturi, tās attīstību, aviosabiedrībām, maršrutiem un citu ar lidojumiem saistītu informāciju.
  Viena no interesantākajām nodarbēm nometnes laikā būs orientēšanās pa Vecrīgu, meklējot arhitektūrā noteiktas lietas. Daudz laika pavadīsim ārpus telpām, apgūstot jaunas un sen aizmirstas pagalma spēles. Būs atvēlēts laiks, lai palasītu savu iemīļoto grāmatiņu.


  ŠĪ BŪS INTERESANTA UN IZGLĪTOJOŠA NOMETNE!
  PIESAKIES!
  CEĻOJUMS VAR SĀKTIES KOPĀ AR MAZO STJUARTU!

  06.08. - 10.08. Rīgas nometne "Galda spēļu turnīrs Transilvānijā"

  2018-10-09

  PIETEIKŠANĀS IR BEIGUSIES!

  DATUMS: 06.08. - 10.08.2018.;
  VIETA: O. Kalpaka bulvāris 8 (RĪGAS VALDA ZĀLĪŠA PAMATSKOLAS telpās);
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;
  DALĪBAS MAKSA: 95 Eur (pusdienas, launags).


  NOMETNES APRAKSTS.
  Kāpēc Transilvānija? Tāpēc, ka nometnes aktivitātes, galda spēļu turnīri un spēļu izgatavošana ir saistībā ar šīs multfilmas personāžiem. 
  Nometne, kuras mērķis ir radīt bērniem interesi par galda spēlēm. Nometnes laikā būs dažādu galda spēļu turnīri. Dalībnieki izgatavos sev vairākas galda spēles, kuras varēs iemācīt spēlēt  saviem ģimenes locekļiem, draugiem, vai arī klasesbiedriem. Galda spēļu radīšanas process ir radošs, izzinošs un interesants. wink
  Nometnes laikā plānotās nodarbības organizēsim ārpus telpām, ņemot vērā laikapstākļus. Ārpus telpām ir arī plānotas fiziskas nodarbības - pagalma spēles, stafetes. 
  Katru nometnes rītu skolēni piedalīsies "Transilvānijas vingrošanā", rīta aplī spēlēs iepazīšanās un saliedēšanās spēles. Ir taču tik jauki, ja vari iegūt jaunus draugus! Lai iegūtu jauno draugu kontaktus, nometnes dalībniekiem "LIdomas" ir radījušas atmiņu grāmatiņas par nometni, kur visu informāciju varēs pierakstīt un saglabāt. Vai nav lieliski? 
  "LIdomas" nometnēs jau kā tradīcija ir "Klusā stunda"jeb "Lasīšanas stunda", tas ir laiks, kad katrs dalībnieks/niece var veltīt laiku lasīšanai - iemīļotajai grāmatiņai. Dažreiz šis laiks, kādam/ai noder, lai atpūstos, iesnaustos. wink Tā var gadīties, jo nometnes dienas rits ir ļoti bagātīgs un piepildīts ar dažādām nodarbībām. Vakara aplis nometnē ir paredzēts, lai noslēgtu dienu un pārrunātu par piedzīvoto, kas izdevās, pārsteidza un patika! smile
  Nometnes noslēguma diena būs aktīva un pārsteidzoša - BOULINGA TURNĪRS! Būs iespēja iemācīties spēlēt dažādas jaunas un interesantas spēles! smile Būs izzinoši, aktīvi, radoši un jautri!
  PIESAKI SAVU BĒRNU! 

  "LIdomas" ir par interesantu, radošu un jautru vasaras brīvlaiku! 
  Nesēdi telefonā, nāc pie mums un iegūsti JAUNUS draugus!
  UZ TIKŠANOS!

  30.07. - 3.08.2018. "Meistarklase CREO 2"

  2018-07-31

  PIETEIKŠANĀS IR BEIGUSIES!

  DATUMS: 30.07. - 3.08.2018.;
  VIETA: O. Kalpaka bulvāris 8 (RĪGAS VALDA ZĀLĪŠA PAMATSKOLAS telpās);
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;
  DALĪBAS MAKSA: 95 Eur (ir iekļauta ēdināšana).

  NOMETNES APRAKSTS.
  Šī būs nometne, kurā būs daudz un dažādas radošās nodarbības. Rīta aplī spēlēsim saliedēšanās spēles, lai sadraudzētos un iegūtu JAUNUS draugus. 
  Apgūsim: "Kartona ruļļa mākslas tehniku", "Stikla rotu izgatavošanas tehniku", "Sāls mākslas tehniku", "Cementa mākslas tehniku", 
  Starp radošajām nodarbībām nometnes dalībnieki aktīvi pavadīs laiku ārpus telpām, spēlējot dažādas pagalma spēles - "Tautas bumbu", "Krāsu karš", "Kazlo", "Izvēle", "Kartupelis" u.c..
  Katru dienu vienu stundu veltīsim grāmatu lasīšanai! :) 
  Apmeklēsim Stikla radošās darbnīcas, lai iepazīstinātu nometnes dalībniekus ar mākslu tehniku daudzveidību. 
   Vakara aplī, katrs dalībnieks aizpildīs "Mākslinieka dienasgrāmatu".
  Nometnes noslēgumā pārsteigsim vecākus ar savu darbu izstādi un saņemsim sertifikātu par dalību meistarklasē.


  "LIdomas" par radošu un krāsainu vasaru!
  UZ TIKŠANOS!

  23.07.-27.07. Rīgas nometne "Moannas ritmos"

  2018-07-23

  PIETEIKŠANĀS IR BEIGUSIES!
  DATUMS: 23.07.2018. - 27.07.2018.;
  VIETA: RĪGAS CENTRS, O. KALPAKA BULVĀRIS 8 (Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās);
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;
  DALĪBAS MAKSA: 95 EUR (Cenā ir iekļauta divreizēja ēdināšana, materiāli un ekskursiju izmaksas.);
  VECUMS: 6-11 gadi.
  ĪSS NOMETNES APRAKSTS.
  Muzikāla, ritmiska un aktīva nometne. Katrs nometnes rīts iesāksies ar ritmiskiem un kustīgiem vingrinājumiem. Katru dienu deju nodarbības, kuru laikā nometnes dalībnieki apgūs jaunus deju soļus pie skolotājas - Kates.  Nometnes laikā kopā ar nometnes dalībniekiem izzināsim Āfrikas kultūru, nacionālos ēdienus, ievērojamākās vietas. Pie nometnes dalībniekiem viesosies viesis, kura dzimtene ir Āfrika. Attīstīsim un pilnveidosim prasmes spēlēt Džambu. Katrs nometnes dalībnieks izgatavos sev galda spēli. Iemācīsimies dažādas jaunas un ritmiskas rotaļas telpās un ārpus telpām. Rotāsim savu ķermeni ar hennu maģisko noslēpumu. Apgleznosim akmeņus.

  Ja vēlies, lai tavs bērns iepazītu Āfrikas kultūru un ritmus, PIESAKI šai nometnei jau TAGAD!
  UZ TIKŠANOS!
  Tavas "LIdomas"

  16.07.- 20.07.Rīgas nometnes "Radošās darbnīcas Madagaskarā"

  2018-07-17

  PIETEIKŠANĀS BEIGUSIES!
  DATUMS: 16.07.2018. - 20.07.2018.;
  VIETA: RĪGAS CENTRS, O. KALPAKA BULVĀRIS 8 (Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās);
  DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;
  DALĪBAS MAKSA: 95 EUR (Cenā ir iekļauta divreizēja ēdināšana, materiāli un ekskursiju izmaksas.);
  VECUMS: 6-11 gadi.
  NOMETNES APRAKSTS.
  Nometne, kurā draugi no Madagaskaras vēlas nometnes dalībniekiem iemācīt radoši un interesanti pavadīt savu brīvo laiku. Rīts nometnē iesāksies ar "Dzīvnieku jogu". Nometnes laikā tiks veidoti dažādi radoši darbi kā, piemēram, Mārtija portrets, Madagaskaras papīra turētājs Melamens, Maģiskie attēli. 
  Zīmēsim daudz un dažādās tehnikās - zīmēšana ar ūdenspistolēm, salmiņiem, burbuļiem un baloniem. 
  Pavadīsim laiku ārpus telpām, piedaloties jautrās aktivitātēs - riņķu mešānā, žirafes boulingā, nīlzirga tālmešanas čempionātā, atmiņu spēlē un domino.
  Nometnes diena noslēgsies ar vakara apli un rotaļām ārpus telpām.
  Nometnes noslēguma diena būs ĪPAŠA, jo nometnes dalībnieki dosies uz Rīgas Zooloģisko dārzu, lai piedalītos orientēšanās spēlē. Tas būs jautri. Noslēgumā ēdīsim saldējumu un saņemsim sertifikātu par piedalīšanos nometnē!

  Nometnē, kurā bērns varēs pilnveidot radošās prasmes, sportiskās iemaņas un zināšanas!
  PIESAKI SAVU BĒRNU!
  Uz tikšanos!
  TAVAS "LIdomas"

  Nākamie